טפטים מעוצבים למשרד

המשרדים שלנו הם מקום עבודה נעים ועם סגנון ולכן חשבנו לבחור טפטים עבור קירות המשרד. אז מהן הדרכים הטובות ביותר לעיצוב המשרד עם טפטים? טפטים סולידיים ולא טפטים לחדרי ילדים: השאלה הראשונה שיש לענות עליה היא האם אתם רוצים שהמשרד ירגיש רחב או צר? ההחלטה הזו תיקבע את התבנית של הטפט – טפטים רחבים יגרמו לחלל להיראות גדול וליתר קטן, פרט לכך לטפטים עצמם ישנם יתרונות נוספים כגון:

  1. עם טפטים הקירות שלכם מוגנים מפני מזג האוויר, הלחות, הרוח והשמש.
  2. העיצוב של המשרד יסייע מאוד למשרד להיזכר אצל הלקוחות המבקרים ויהווה חלק מהמיתוג שלכם.
  3. השימוש בטפטים מחייב לכסות את כל חללי המשרד וליצור אווירה מעוצבת ונעימה בכל מקום.
  4. זה נראה מדהים כי זה יכול להיות חדשני! טפטים ייחודיים הם מסימני העיקר של משרדי חברות מהרמה הגבוהה ביותר של הפורצ'ן 500.

 

אפשר גם לעשות התאמות אישיות לקירות ספציפים או למשרדים אישיים בתוך המתווה הכללי. נאמר שמנהל אחד אוהב יותר רטרו ואחר משהו יותר מודרני, עכשווי, אלגנטי, עדין ומגניב ועוד מישהו מעדיף משהו נקי לחלוטין אז הכל אפשרי. אפשר אפילו ליצור לוגו אישי או תמונה ייחודית על הקיר של כל אחד.

 

האווירה שהטפטים נותנים הם אווירת בית, חלל חם ונעים המשרה הרגשה של מקצועיות אבל גם של פנאי. כמובן שאם לוקחים זאת צעד אחד נוס, ומתאימים את הטפטים לריהוט המשרדי אפשר ליצור ממש חללי אווירה נעימים. הנקודה הכואבת היא המחיר ולכן חשוב להבין האם מדובר במשרדים מושכרים או משרדים בבעלותכם ואם המשרדים מושכרים אז  מהי התקופה עליה התחייבתם בחוזה והאם תידרשו בפרק זמן קצר יחסית להיפרד מהמשרד וההשקעה העיצובית המטורפת. עוד נקוד כואבת היא להחליט מיהו המעצב? יש לכם מעצב מקצועי בתשלום או שברור לכולם מי הדמות בחברה שאומרת את המילה האחרונה בנושא הזה? אחרת עלול להיווצר מצב לא נעים שבו נוצרות מריבות ומחלוקות סביב סוגיות עיצוביות.

 

אז מה דעתכם? האם אתם מתכוונים לעשות את הצעד הזה וללכת על טפטים אצלכם במשרד? מה שלא תחליטו אאחל לכם בהצלחה והמון אושר ויופי.